Farmacja na miarę

MT-Pharma jest młodą, dynamicznie rozwijającą się hurtownią farmaceutyczną, która rozpoczęła działalność w lutym 2016 roku. Siedziba firmy oraz działalność operacyjna prowadzone są w Kutnie, które ze względu na centralne położenie na mapie kraju jest znakomitą lokalizacją z punktu widzenia optymalizacji procesów logistycznych.

Oferta

Specjalizujemy się w dystrybucji surowców do receptury aptecznej, utensyliów, a także suplementów diety nieustannie poszerzając ofertę i dostosowując ją do bieżących potrzeb rynku. Działając w zgodzie z filozofią że biznes to ludzie, tak wewnątrz organizacji jak i poza nią, oraz biznes to jakość, priorytetem dla nas są relacje z klientami oparte na wzajemnym zaufaniu oraz zapewnienie najwyższej jakości dostarczanych produktów oraz świadczonych usług. Cele te realizowane są poprzez zespół z wieloletnim doświadczeniem zdobytym w szeroko rozumianej farmacji aptecznej, hurtowej oraz przemysłowej, również poza granicami kraju. Zakres oferty produktowej oraz świadczonych przez nas usług obejmuje:

Sprzedaż hurtową surowców na potrzeby receptury aptecznej

Consulting w zakresie analityki farmaceutycznej

Szkolenia specjalistyczne

Oferta każdorazowo przygotowana jest w odpowiedzi na indywidualne potrzeby klienta, we współpracy wychodzimy z inicjatywą, proponujemy rozwiązania na miarę potrzeb, oczekiwań oraz budżetu projektu.

Produkty i usługi

Pomaganie

Naszą misję definiuje jedno słowo. Wierzymy w realizację ambitnych celów biznesowych poprzez dalece niebiznesowe i niemodne dziś narzędzie jakim jest pomoc. Zarówno po stronie popytu jak i podaży każdy, bez wyjątku każdy biznes tworzą ludzie, po obydwu stronach biznes indukują ich potrzeby, a zaspokajanie tych potrzeb, pomaganie innym oraz sobie nawzajem, materializuje i ostatecznie monetyzuje biznes.

Wyznaczamy kierunki, przekraczamy oczekiwania

Tworzymy rozwiązania i standardy poza zasięgiem konkurencji, tworzymy rozwiązania i standardy z pozoru poza własnym zasięgiem, marzymy, stawiamy cele, planujemy, realizujemy.

Strategia

Jasne definiowanie mierzalnych celów, przypisywanie im jednoosobowych odpowiedzialności oraz realnych terminów realizacji w formacie DD/MM/RRRR.

Wartości

Wzajemny szacunek jest fundamentem na którym stawiane są kolejne piętra naszej piramidy organizacyjnych wartości. Otwartość, Doskonałość operacyjna, Elastyczność stanowią poziom pośredni ponad którym znajduje się Jakość. Wszystko co robimy, niezależnie od tego czy finalnie ubieramy te działania w produkt czy w usługę, każda czynność dokłada do końcowej jakości i tworzy tą jakość, na każdym etapie każdego procesu.

Piramida Wartości

Nasi partnerzy

Kontakt

Masz pytania? Skontaktuj się z nami! Nasze dane kontaktowe znajdziesz poniżej.

Skontaktuj się z nami poprzez jeden z następujących kanałów:

Lokalizacja
(Siedziba oraz centrum operacyjne)

Ul. Marii Konopnickiej 52
99-300 Kutno

Inspektor ochrony danych

Katarzyna Żuławnik

rodo@mtpharma.pl

Formularz kontaktowy

  Wyślij nam wiadomość!


Trwa ładowanie...
Twoja wiadomość została wysłana. Dziękujemy!
  Do góry