Farmacja na miarę

MT-Pharma jest młodą, dynamicznie rozwijającą się hurtownią farmaceutyczną, która rozpoczęła działalność w lutym 2016 roku. Siedziba firmy oraz działalność operacyjna prowadzone są w Kutnie, które ze względu na centralne położenie na mapie kraju jest znakomitą lokalizacją z punktu widzenia optymalizacji procesów logistycznych.


Oferta


Specjalizujemy się w dystrybucji surowców do receptury aptecznej, utensyliów, a także suplementów diety nieustannie poszerzając ofertę i dostosowując ją do bieżących potrzeb rynku. Działając w zgodzie z filozofią że biznes to ludzie, tak wewnątrz organizacji jak i poza nią, oraz biznes to jakość, priorytetem dla nas są relacje z klientami oparte na wzajemnym zaufaniu oraz zapewnienie najwyższej jakości dostarczanych produktów oraz świadczonych usług. Cele te realizowane są poprzez zespół z wieloletnim doświadczeniem zdobytym w szeroko rozumianej farmacji aptecznej, hurtowej oraz przemysłowej, również poza granicami kraju. Zakres oferty produktowej oraz świadczonych przez nas usług obejmuje:

Sprzedaż hurtową surowców na potrzeby receptury aptecznej
Consulting w zakresie analityki farmaceutycznej
Szkolenia specjalistyczne

Oferta każdorazowo przygotowana jest w odpowiedzi na indywidualne potrzeby klienta, we współpracy wychodzimy z inicjatywą, proponujemy rozwiązania na miarę potrzeb, oczekiwań oraz budżetu projektu.

Produkty i usługi

Pomaganie


Naszą misję definiuje jedno słowo. Wierzymy w realizację ambitnych celów biznesowych poprzez dalece niebiznesowe i niemodne dziś narzędzie jakim jest pomoc. Zarówno po stronie popytu jak i podaży każdy, bez wyjątku każdy biznes tworzą ludzie, po obydwu stronach biznes indukują ich potrzeby, a zaspokajanie tych potrzeb, pomaganie innym oraz sobie nawzajem, materializuje i ostatecznie monetyzuje biznes.


Wyznaczamy kierunki, przekraczamy oczekiwania


Tworzymy rozwiązania i standardy poza zasięgiem konkurencji, tworzymy rozwiązania i standardy z pozoru poza własnym zasięgiem, marzymy, stawiamy cele, planujemy, realizujemy.


Strategia


Jasne definiowanie mierzalnych celów, przypisywanie im jednoosobowych odpowiedzialności oraz realnych terminów realizacji w formacie DD/MM/RRRR.


Wartości


Wzajemny szacunek jest fundamentem na którym stawiane są kolejne piętra naszej piramidy organizacyjnych wartości. Otwartość, Doskonałość operacyjna, Elastyczność stanowią poziom pośredni ponad którym znajduje się Jakość. Wszystko co robimy, niezależnie od tego czy finalnie ubieramy te działania w produkt czy w usługę, każda czynność dokłada do końcowej jakości i tworzy tą jakość, na każdym etapie każdego procesu.

Piramida Wartości

Aktualności


Pierwszy ostatni blog

Gazele biznesu 2022

Gazele Biznesu jest wyróżnieniem przyznawanym co roku firmom, które...

Czytaj dalej
Drugi ostatni blog

Rolnicy poszukiwani do uprawy wiesiołka

W Sejnach, w woj. podlaskim, powstaje fabryka farmaceutyczna produktów leczniczych. Zakład buduje spółka, której akcjonariuszami są miasto oraz firma MT-Pharma.

Czytaj dalej
Trzeci ostatni blog

Kolejny doktor w zespole

Switch trzech liter przed nazwiskiem na dwie jest zawsze powodem do satysfakcji, gratulacji i okazją do pochwalenia się nowym doktorem w zespole.

Czytaj dalej

Nasi partnerzyKontakt


Masz pytania? Skontaktuj się z nami! Nasze dane kontaktowe znajdziesz poniżej.

Skontaktuj się z nami poprzez jeden z następujących kanałów:

Lokalizacja
(Siedziba oraz Centrum Operacyjne):

Ul. Marii Konopnickiej 52
99-300 Kutno

Godziny pracy

Pon. - Pt. : 08:00 - 16:00
Sob., Niedz. : Zamknięte

Masz pytania?
Służymy Ci pomocą
od poniedziałku do piątku w godzinach 08:00 - 16:00.
  Zadzwoń do nas
  Napisz do nas
  Odwiedź nas na Facebooku
  Odwiedź nas na LinkedIn
 Do góry